26 Aralık 2018

Yaşıyorken Yaptığımız 2018 nasıl geçti?

Yaşıyorken Yap İzmir Delikli koy kampı

Ekibimizden Ailemize;

Birlikte büyüyerek oluşturduğumuz bu ailenin en büyük temel taşlarını dostluk ve samimiyet olarak hazırladık. Temelini sağlam oluşturduğumuz topluluğumuzun bir yıl içerisindeki gelişimi ve geldiği nokta hep birlikte başardığımızın en büyük kanıtlarından birisidir. Bu gurur bizi takip eden, ailemize katılan ve bizi yalnız bırakmayan herkesin ortak gururu.

Sosyal medyadan başlayacak olursak İnstagram hesabımız 2018 sene başında 4 bin civarlarındaydı. Aylık baz alındığında hızla büyüyen sayımız sene sonunda 50 bin’i geçti. Ayrıca web alanında yasiyorkenyap.com tam 56.356 kez ziyaret edildi. Bu tablo, bize oluşan güvenin, inancın ve yaptığımız işlerin doğru orantısında gerçekleşen bir artış olarak mutlu olmamızı sağlayan gözle görülür en büyük etkilerden bir tanesiydi.

Sadece sosyal medyayla da sınırlı kalmadan 2018 senesi içerisinde tam 27 etkinlik yaptık. Bu 27 etkinlikte 2645 insanı bir araya getirmiş, güzel bağlar arkadaşlıklar kurulmasında rol oynamışız.

Yaşıyorken yapmanın sadece gezmek, eğlenmekten ibaret olmadığını da unutmadık tabi. Tüm bu etkinliklerin yanı sıra 5 sosyal sorumluluk projesini üstlenerek 1 projede de destek olarak bulunduk. Şimdi ise 6.projemiz yolda.

İş birlikleri anlamında tam 7 firma ile anlaşıp ( Kamperest , Nurgaz , Pepsico , Redbull , Doğadan , Dimes , Knorr ) Yaşıyorken Yapan topluluğumuz için güzel ikramlar ve hediyeler dağıttık.

Sene içerisinde Yaşıyorken Sür topluluğumuzu da oluşturarak motor tutkunlarını da ailemize katmaya başladık.

Büyüyen ailemizin içerisine 7 üniversitede 19 üniversite temsilcimizle topluluklarımızı oluşturarak daha da büyüme yoluna girip Yaşıyorken Yapmak isteyen güzel gelecek toplumlara da ulaşarak geleceğimizi ve ailemizi büyütme hedefi içerisinde henüz tohum sayılabilecek adımlarımızı da attık.

Eylül 2018 tarihinde resmi işlemlerimizi başlatarak Yaşıyorken Yap ismini tescillettik. Bu tarihten itibaren markası tescilli olan bir topluluk olduk.

2019’a girmek için hazırlandığımız bu son günlerde sizlere çerçeveden bakıldığında kocaman gelen zamanın yaşarken nasıl akıp geçtiğini bile anlamadığımız 2018’i Yaşıyorken Yap olarak özetlemeye çalıştık.

Umarız ki 2019’da
Güzel dileklerin her zaman gerçekleşir. Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber, mutlu olmak istediklerinizle hep güleceğiniz, zamanın değerini bileceğiniz, en önemlisi Yaşıyorken daha fazlasını yapabileceğiniz dolu dolu ve güzel bir sene olur.

Bol bol görüşmek dileğiyle

Yaşıyorken Yap ekibi..

Etkinliklerimizi yakından takip etmek ister misin?