27 Aralık 2018

Yaşıyorken Yap – Yılın Son Kampı – Düzce Nehirevi Camping

Yaşıyorken Yap’ın 12. ve Yılın Son Kampını Düzce Cumayeri’nde bulunan Nehirevi Camping’de gerçekleştirdik. Yılbaşı temalı bu kampımızı Kamperest iş birliği ile gerçekleştirdik ve yılbaşı gecesinin güzel bir provasını yaparak muazzam bir kampı daha noktaladık.

Cuma akşamından yola çıkan ekip Kamperest sponsorluğunda Brabus 2 ve Brabus 4 çadırlarını alana kurdu ve toplamında 35 kişinin çadır ihtiyacını karşıladı. Bu ince davranışından dolayı Kamperest’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm doğa severler çadırlarını ve tüm ekipmanlarını kurduktan sonra doğanın ve bol oksijenin keyfini çıkardı.

Hep bir elden Yılbaşı gecesi için alana kurulan çam ağacı, rengarenk süslendi ve ortaya bu eğlenceli görüntüler çıktı.

Tüm katılımcılarımız öğleden sonra çadırlarının yanı başında ateşlerini yakıp kahvaltılarını yaptılar.

İzci Ormanda da kampımıza katılan güzel insanlardan biri oldu. Yaptığı el emeği deri işlemeleri ve düzeni ile kamp alanına güzel bir atmosfer kattı. Güler yüzünü ve paylaşımlarını bizlerden eksik etmeyen İzci Ormanda’ya teşekkür ederiz. Instagram @izciormanda

Ekibimiz önderliğinde tüm katılımcılarımızla birlikte yılbaşı gecesi ortak ateşi için alana odunlar taşındı ve el birliğiyle ateş alanını oluşturduk.

Ve gece ateş başına gelen tüm katılımcılarımıza yılbaşı şapkaları, rengarenk gözlükler ve eğlenceli süsler dağıtıldı. Bu konsept kampta, ateş başında çekilişlerimiz gerçekleşti. Kamperest iş birliğiyle 5nciye Yarım Fermuar Polar, 4ncüye Tam Fermuarlı Polar, 3ncüye Pantolon, 2nciye Gömlek ve şanslı 1 kişiye Altera çadır hediye ettik. İyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Kampın ikinci günü ise herkes kahvaltısı yaptıktan sonra ödüllü yarışmalarımız gerçekleşti. Kamperest sponsorluğunda Halat Çekme yarışını kazanan ekibe Buff hediye edildi. Bir diğer ödüllü yarışımız ise Çuval Yarışıydı. 1nciye Brabus 2 Çadır, 2nciye ise Çok Amaçlı Çakı hediye edildi. Kazanan katılımcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Bu keyifli kampa katılım sağlayan tüm doğa severlere Yaşıyorken Yap ekibi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere.

Doğa ile kalın. Hoşça kalın.

Yaşıyorken Yap – Yılın Son Kampı Videosu

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Etkinliklerimizi yakından takip etmek ister misin?