4 Aralık 2018

Yaşıyorken Yap Kilyos Kampı

 

Kış gelmeden güzel bir kamp yapalım dedik. Dediğimiz gibi de oldu! Yaşıyorken Yap olarak Kilyos Doğada Yaşam Okulu‘nda gerçekleştirdiğimiz kampımız gerek doğasıyla, gerek yapılan etkinliklerle renkli görüntülere sahne oldu. Bu kampımızda sponsor olup bizleri yalnız bırakmayan Kamperest , Nurgaz ve Doğadan ‘a tekrardan teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde katılımcılarımız yavaş yavaş alana girişlerini yaptı. Girişte herkese yaşıyorken yap bileklikleri ve Nurgaz sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz çekiliş kuponları dağıtıldı.

Kamperest sponsorluğunda ise çadır ihtiyacı olan katılımcılarımız için GunTack Brabus2 ve Brabus4 çadırları alana kuruldu.

Bizlere çadır desteğinde bulunan Kamperest ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kampımızın ilk günü alana yerleşme ve ardından doğayı dinleyip dinlenmek ile geçtiğini söyleyebiliriz. Kendimizi doğaya teslim etmiştik. Akşam hava kararmadan önce yavaş yavaş ortak alanda bulunan ateş bölümünde ateşimizi yakmaya başladık.

Gece boyunca ateş başında hemen hemen tüm katılımcılarımız şarkılar türküler eşliğinde keyifli zaman geçirdi. Marshmallow’unu ateşe tutanlar,  sucuğunu sosisini pişirenler, çaydanlığını bardağını kapıp gelenler ateş başını daha da renklendirdi. Sosyalleşmenin yanı sıra her kampımızda olduğu gibi yeni dosluklar, yeni arkadaşlıklar kazanıldı.

Kampımızın 2. günü herkes kahvaltısını yaptıktan sonra dinlenmeye çekildi ve ardından Fzt. Deniz Aslan önderliğinde sabah yogası yapıldı.

Daha sonra herkes etkinlik alanında toplandı. Çeşitli aktiviteler, ödüllü yarışmalar ve çekilişler düzenlendi.  Nurgaz sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz halat çekme, halka atma oyunu, çuval yarışı gibi etkinliklerimizin ve çekiliş kazananlarına ödülleri takdim edildi.

Kazanan yarışmacılarımızı tebrik ediyoruz:)

Etkinliklerin hemen ardından Temel Kampçılık Eğitimi ekibimiz tarafından verildi. İlk defa kamp yapanların da aralarında bulunduğu eğitim ile tüm deneyim ve bilgiler ekibimizce tüm kampçı dostlarımıza aktarıldı.

Bir diğer sponsorumuz ise Doğadan . Stanta gelen tüm katılımcılarımız doğadanın o eşsiz bitki çaylarının lezzetiyle buluştu.

Lezzeti, iyiliği sadece doğadan

Ve son olarak Kilyos Doğada Yaşam Okulu’nda gerçekleştirdiğimiz bu güzel kampa katılım sağlayan tüm doğa severler dostlarımıza ve tabiki sponsorlarımıza can-ı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

“Yapmak istediğiniz hiçbir şey için geç kalmayın, Yaşıyorken Yap’ın” mottomuzu sizlere sunuyor, bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere diyoruz.

Doğa ile hoş (ça) kalın.

Etkinliğimizin videosu yayında!