8 Ağustos 2018

Yaşıyorken Yap İzmir Delikli Koy Kampı

Red Bull ve Pepsico sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz İzmir Delikli Koy Kampımız 14-15 Temmuz’da gerçekleşti. Ege’nin mavi sularının hemen dibinde, kumsalda yaptığımız bu kamp, hafta sonunu keyifli ve huzurlu bir şekilde geçirmemizi sağladı. İstanbul’dan hareket eden iki otobüs ile birlikte İzmir ve çevre illerden de Yaşıyorken Yap’mak için gelenler oldu.

Her yaş grubundan insanların olduğu, toplamda 120 kişinin katılım sağladığı  Delikli Koy kampımızdan güzel görüntüleri sizler için seçtik.

 

Yolculuğumuz başlamadan önce sponsorlarımızdan biri olan Red Bull, kamp öncesi güzel enerjileriyle bizi kanatlandırmayı başardı.

 

Otobüs yolcuğumuzda bizlere eşlik eden sponsorlarımızdan bir diğeri ise Pepsico ‘ydu . Cipsleriyle bizleri yalnız bırakmayan sponsorumuza seyahat boyunca mutlu gülümsemelerimizi yolladık.

 

Yaşıyorken Yap İzmir Ekibi önceki gece Delikli Koy’da keşife çıkarak Yaşıyorken Yap kamp alanını belirledi ve sabah İzmir’e vardığımızda belirlenen alana çadırlarımızı kurarak yerleştik.

 

Ege’nin o muazzam manzarasına karşı kumsala kurulan çadırlar, beraberinde gelen hoş sohbetler ile yeni arkadaşlık bağlarının  kurulduğu güzel bir ortam yaratıldı.

 

Rengarenk çadırlarımız ve rengarenk dostluklarla alanı daha da güzelleştirdik.

 

İçeceklerimizle kıyıya oturup günbatımını izlemek gerçekten paha biçilmezdi. Hem sosyalleştik, hem de etrafa pozitif enerjiler yaymayı başardık.

 

Alanda frizbi ve voleybol gibi çeşitli aktiviteler ile eğlendik. Keyfimiz o kadar çok yerindeydi ki; mutluluğumuz adeta yüzlerimizden okunuyordu.

 

Günbatımının ardından, oluşan o hafif akşam esintisini en iyi şekilde nasıl değerlendirebilirdik ki? Tabiki de kitap okuyarak! Matına serilip denizin o güzel sesiyle birlikte kitap okuyan katılımcılarımız da mevcuttu.

 

İşte Yaşıyorken Yap Ekibi. Aramızda bulunamayıp bizlere uzaktan da olsa desteklerini sunan ekip arkadaslarımıza da teşekkür ediyoruz.

 

Ve tabiki Yaşıyorken Yap Delikli Koy Kampı için gelen tüm katılımcılarımıza can-ı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki kamp etkinliğimizde görüşmek ve Yaşıyorken Yap’manız dileğiyle.

 

İzmir Delikli Koy Tanıtım Videosu