Hadi 29-30 Haziran da okulun, işin, hayatın stresini atmak için istanbula sadece bir otobüs uzaklıkta olan Ağva Seferoğlu camping’e gidiyoruz.

Tarih : 29-30 Haziran
Yer : Ağva Seferoğlu Camping

Ücret : 50 TL
Ödeme : Kapıda elden nakit

Pakete dahil olanlar

 • Kamp alanına giriş + kamp alanında konaklama

 • Eğlenceli aktiviteler
  Voleybol + Halat çekme + Ateş başı sohbetler

 • Temel Kampçılık eğitimi
  Temel ateş yakma, çadır ve tulum seçimi, doğru çanta seçimi ve çanta yerleştirme, termal kıyafetlerin önemi ve kıyafet seçimi, yaban hayatı ile dolu dolu temel kampçılık eğitimi

 • Ödüllü oyunlar
  Çuval yarışı + Macera Parkuru

 • Duş + Tuvalet imkanı
  Kamp alanı içerisinde bulunan duş + tuvalet kullanımı ( Kullanacağımız tuvaletler ve duş alanı kamp alanına ait olacağı için otel konforunda olmayacaktır. Bu sebeple nasıl bulmak istiyorsak öyle bırakarak daha temiz ve hijyenik bir tuvalet ve duş kullanım imkanı bize bağlıdır )

Pakete dahil olmayanlar

 • Yiyecek & İçecek
  • Etkinlik boyunca yiyecek ve içecek ihtiyaçları kişinin kendisine aittir.

 • Extra harcamalar
  • Kamp alanında veya dışında yapılacak extra harcamalar

 • Çadır kirası
  • Çadırı olmayanlar için çadır kiralama 2 Kişilik çadır 50 TL

Sizden gelebilecek sorular

Öncelikle Yaşıyorken Yap topluluğu nedir ve ne yapar?
Bizler sosyalleşmeyi ve yardımlaşmayı ön planda tutan doğa severleri ve yaşıyorken yapmak isteyen insanları bir araya getiren Sosyal yardımlar, Buluşmalar, Sinema gösterimleri, Kamp etkinlikleri, Kahvaltı etkinlikleri düzenleyen kocaman bir aileyiz.

Yaşıyorken Yap İzmir Deliklikoy Kampı

Yalnız gelmek istiyorum sorun yaşar mıyım?
Kesinlikle yaşamazsınız. Yaşıyorken Yap yalnızlıklarını paylaşan, tek başına değil bir toplulukla eğlenmeyi tercih edenlerin ve yeni insanlar tanımayı sevenlerin topluluğudur. Etkinliğimize yalnız gelen herkes kocaman bir arkadaş çevresi edinip döner.

Yaşıyorken Yap etkinliklerine yalnız gelen herkes kocaman bir dostluk edinir. Amacımız sosyalleşme sosyalleşirken eğlenme 🙂

Kiralık çadır ücreti günlük mü ?
Hayır kiralık çadırların ücreti kamp boyunca geçerlidir. 50 TL 1 gece konaklama için geçerlidir. Çadırlar 2 kişilik mevsime uygundur.


Çadır dışında başka ekipman kiralıyor musunuz?
Hayır çadır dışında ekipman kiralama yapmıyoruz. Özellikle uyku tulumu gibi ürünler hijyenik ürünler olduğu için sizlerinde kiralamasını önermiyoruz.


Alkol kullanabiliyor muyuz?
Biz kimsenin içtiğine yediğine asla karışmıyoruz. Ancak bu konuda kişinin önce kendisine sonra çevresine ve sonrada doğaya saygılı olmasını bekliyoruz.


Denize girebiliyor muyuz?
Tabiki kamp alanının sınırları içerisinde Ağva kumsalında denize girebilirsiniz.Ancak bulunduğumuz bölge karadeniz sınırları içerisinde olduğu için denize girerken fazla açılmamanızı ve çok dikkatli olmanızı istiyoruz. Burada alacağınız kararlar ve mesuliyet tamamiyle size aittir.


Telefon ve internet çekiyor mu?
Evet çekiyor


Elektrik var mı? 
Kamp alanını içerisinde bulunan tesiste elektrik bulunmaktadır.


Yemek nasıl olacak? 
Herkes kendi yiyeceğini getirebilir. Ancak kamp alanı işletmesinde de yiyecekler bulunmaktadır.

Daha önceki Ağva kampımızın videosu

Bilinmesi gerekenler

 • Gerçekleştirdiğimiz gezi doğa ve kamp gezisidir. Bu sebeple doğa içerisinde karşılaşabileceğimiz yağmur çamur gibi durumlar tamamiyle doğanın bize sunmuş olduğu şartlardır etkinliğe katılmadan önce hava durumuna göre hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz.

 • Etkinliklerimizde etkinliği düzenleyen ekibin ( Yaşıyorken Yap ekibi yaka kartı olan kişiler ) her türlü yönlendirmesini dikkate almanızı ve yardımcı olmanızı rica ederiz.

 • Etkinlik için etkinlik öncesinde iletişim ve yardımlaşma için WhatsApp grupları kurulmaktadır. Bu gruplara katılmak istemiyorsanız önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 • Düzenlenen etkinliklerde katılımcı başvuruları neticesinde min. 4 iş günü içerisinde aranıp belirli sorular sorularak etkinliğe katılım durumu onaylandığı taktirde etkinliklerimize katılım sağlayabilir. Bunun sebebi güvenilir ve sağlıklı bir topluluk oluşturmak istememizden kaynaklıdır. Yoğunluk sebebiyle bu süre daha fazla olabilir.

 • Etkinlik esnasında gerçekleşecek fotoğraf çekimleri ve video çekimleri Yaşıyorken Yap Instagram sayfasında web sitesinde yayınlanacaktır. Bu fotoğraflarda veya videolarda bulunmak istemeyen özellikle talep edebilir veya bulunan fotoğraf video açısı dışında kalacak şekilde etkinliklerden faydalanabilir.

 • Yaşıyorken Yap şirketinin düzenlemiş olduğu kamplarda şirketimiz haricinde alınan hizmetlerdeki aksaklıklarda mesuliyet Yaşıyorken Yap’a ait değildir. 3. parti hizmet alınan şirketlerin uğrattığı maduriyetlere en aza indirgemek bizim görevimizdir ancak oluşacak mağduriyetlerde anlayışınızı rica eder telafisi için uğraşacağımızı bilmenizi isteriz. ( 3. parti alınan hizmetler Otobüs firması, Kamp alanı vb hizmetlerdir. )

 • Etkinlik esnasında istenilmeyen ve uygun olmayan hareketleri sergileyen kişileri etkinlikten uzaklaştırma yetkisi Yaşıyorken Yap ekibine aittir.

 • Bu etkinliğimizde müzik gece 00:30’dan sonra müzik kapatılır ve edilecek sohbet ses seviyesi rahatsız etmeyecek seviyede tutulması gerekmektedir.

 • Etkinlik için gerçekleşen katılım sayısı istenilen seviyede olmama durumunda etkinliği iptal etme hakkı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. İptal durumunda para iadesi yapılmaktadır.

Katılım başvuru formu

Sponsorluk ve Stant

Bu etkinliğimize markanızı ön planda tutarak sponsor olmak veya stant açmak için selam@yasiyorkenyap.com mail atabilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabilirim?