29 Ocak 2019

Yaşıyorken Yap 4. Geleneksel Ağva Kampı

Yaşıyorken Yap olarak toplamda 4ncüsünü düzenlediğimiz Geleneksel Ağva Kampımızı Seferoğulları Camping’de gerçekleştirdik. Doğaya, oksijene, yağmura ve soğuğa doyduk diyebiliriz. Bu kampımıza sponsor olan Kamperest ve Doğadan‘a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kampımızın ilk günü ekibimiz gelen katılımcılarımızı kapıda karşıladı ve kamp alanına girişlerini yaptılar. Tüm katılımcılarımız yavaş yavaş çadırlarını kurup yerleştiler.

Daha sonra katılımcılarımız Kamp Mutfağı deneyimlerini konuşturarak yemekleriniz hazırladılar ve doğaya karşı yemek yemenin zevkine ortak oldular.

Bazı katılımcılarımız ise daha önce ateş için kullanılmış alanları tercih edip ateşlerini yakıp yemeklerini pişirdiler.

Katılımcılarımızın bir kısmı Karadeniz havasını yakından almak için ağva sahiline yürüyüşler gerçekleştirdiler. Daha sonra Ekibimiz tarafından Kamperest sponsorluğunda Temel Kampçılık Eğitimi verildi. Aramızda ilk defa kamp deneyimini yaşayan doğaseverler de vardı ve Ekibimiz tüm bilgi ve deneyimlerini paylaşarak bu konuda bilgilendirdiler.

Ve Temel Kampçılık Eğitimi’nin hemen ardından tüm katılımcılarımıza Doğadan sponsorluğunda Doğadan’ın o lezzetli bitki çaylarından ikram edildi.

 

Gece ateş başında bol sohbetler peşi sıra geldi. Yeni arkadaşlık ve dostluklar kuruldu. Ateş başında, gitar eşliğinde herkes şarkılar söyleyerek anın tadını çıkardı.

Doğayla iç içe bu güzel iki günü tadan katılım sağlayan tüm doğa sever dostlarımıza teşekkürlerimizi sunyoruz. Bir sonraki etkinlikte görüşmek dileğiyle.

Doğa ile kalın, Yaşıyorken Yap’ın.

 

Geleneksel 4. Ağva Kampı Videomuzu İzle

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Etkinliklerimizi yakından takip etmek ister misin?