Galeri

Bilgilendirme

Fethiye’nin Yanıklar Köyün’de bulunan, serin ırmaklarıyla ve ırmak üstü masalarıyla bize kapılarını açıyor sen de deneyimle.

Fethiye’nin Yanıklar Köyün’de bulunan Türkiye’de ki en güzel kamp alanlarından bir tanesidir. Fethiye merkeze 20 km uzaklıktadır.

Yazın sıcaklarında Yeşil vadinin serin sularında yürüyebilir piknik yapabilirsiniz hatta dağların arasında salaş bir tesis de çayınızı oraya has ekmeği yiyerek su üstündeki masalarda dinlenebilirsiniz.

Tesis bir akarsu çevresinde çok düzgün şekilde yerleştirilmiş suya yakın köşkler sayesinde doğayla iç içe suyla temas halinde yemek yenebilir.

Kamp yapacaklar için bazı köşkler ve askı standları mevcut ve lokasyonları güzel konumlandırılmış. Akar suyun köprü altında güldür güldür çağladığı köşeye çadır kurabilir hemen yanı başındaki mini platforma masa sandalyenizi koyabilirsiniz.

Muhteşem bir deneyim sizleri bekliyor. Su sesiyle uyumak, uyanmak harika bir dinginlik veriyor. Aynı zamanda Tesiste yemek yenebilir o yüzden mutfaklarını değerlendirmeniz mümkün değil.

Tesisteki salıncaklardan dereye atlayarak buz gibi suda yüzer balıklara eşlik edebilirsiniz, serinledikten sonra atlarla doğada baş başa bir yürüyüş imkanınız bile var.

 

Yolunuz Fethiye’ye düşerse beklemeyin mutlaka gidin cennet Yeşil vadiyi görün.

Henüz hiç yorum yok

“Yeşil Vadi Doğa Park Ve Kamp Alanı” ile ilgili ilk yorumu sen yap

Bu alanı puanla
Puan ver