Bilgilendirme

Sinop’ta kamp yapılacak yerler arasında olan Martı Kamping’de kamp dışında karavan alanı da bulunmaktadır. Denize sıfır olan bu kamp ve karavan alanı ilginizi bi hayli ilginizi çekecek.

Ulaşım

Sinop Martı Kamping Çadır ve Karavan ve Konaklama Tesisleri, Karadeniz’in incisi Sinop’un Akliman ilçesinde şehir merkezine toplamda 7-8 km, Sinop Havaalanına 1-1,5 km mesafededir. Doğa harikası Hamsilos Koyuna ise 4 km mesafesi bulunuyor. Ayrı 30.000 Metrekare alana sahip.

Kamp Alanı Hakkında

Akliman mevkinde sahile sıfır konumundayız. “Martı Kamping” çadırlı ve karavanlı konaklama tesisi 1995 yılında hizmete açıldı.

O günden bu güne kapılarımızı hiç kapatmayan Martı Kamping ulaşılacak asıl hedefin kampçı sayısından çok kampçı memnuniyeti olduğunu bilerek, yıllardır hizmet çıtamızı daha yükseğe taşıyor. Akliman/Hamsilos bölgesi sadece ziyaretçilerine doğası ve tabiatı ile değil, yazın boğucu sıcaklarında bile denizden kıyıya doğru süzülen serin esintisi ve kıyıdan yavaşça derinleşen denizi, Akliman sahilinin tercih sebeplerindendir.

Bu güzel bölgenin tadını çıkarmak isteyenler için her türlü gereksinime cevap verecek şekilde donatılmış hizmet planında 5 bayan WC, 5 erkek WC 4 sıcak duş kabini, 8 adet lavabo, kampçı çeşmeleri, bulaşık yıkama, mutfak ve yemek pişirme imkanı, elektrik bağlantı panoları, kampçı terası ve kafeterya , çamaşır yıkama yerleri, Sinop mutfağının zengin çeşitlerini bulabileceğiniz restorant, hoş zamanlar geçirebileceğiniz Kampçı terası ve bahçe barımızda yılda 6 ay hizmet vermektedir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER: Şezlong + Şemsiye + Can Kurtaran / Güvenlik Hizmetleri + Sıcak Duş + Soyunma Kabinleri + WC + İnternet + Piknik Masası + Mangal / Izgara + Kamp Ateşi Mangalı + Buzdolabı + Mutfak + Elektrik + Dinlenme Terası + Çocuk Parkı + Otopark + Plaj Voleybolu + Ücretsiz Fön Makinası Kullanımı + Hamak (Plajda ve Piknik Alanında).

Keyifli kamplar.

 

Video

Henüz hiç yorum yok

“Martı Kamping – Karavan” ile ilgili ilk yorumu sen yap

Bu alanı puanla
Puan ver