Bilgilendirme

Ulaşım

Kamp alanı merkeze yakın. Isparta’nın Eğirdir ilçesinde ilçe merkezine 2 km mesafede bulunan Altınkum Camping, Altınkum plajı ile yan yana. Kamp alanı dört ayrı bölüme ayrılmıştır.

1- ÇADIR KAMP ALANI

Bungalovların önünde etrafı küçük çalılıklar ile çevrilmiş bir alanı çadır kamp alanı olarak ayırmışlar.Kendi çadırınız ile konaklarsanız çadır başı 25 TL.Kiralarsanız 35 TL. Elektrik panolarından çadıra elektrik çekebilirsiniz.

2- KARAVAN KAMP ALANI

Girişteki otoparkın bir kısmı  demir parmaklıklar ve zincir ile kapatılarak karavanlar için park alanı yapılmış.Merkezde olduğu için çöp sorunu yok.Elektrik panolarından uzatma kablo ile elektrik çekebilirsiniz.Atıkların boşaltılması için bir yer göremedik.

3- AİLELER İÇİN BUNGALOVLAR

Küçük aileler rahatlıkla konaklayabilir.İçerisinde elektriği,tuvaleti ,duşu ve var.Isınma problemi yok.Kapı önünde çardak ve masa mevcut ancak çardağın üstü kapatılmamış.

4- PİKNİK ALANI

Çadır kamp alanının ön ve yan tarafı yüzmeye gelenler için ayrılmış.Plajda ki şezlonglar işletmeye ait olduğu için ve ücretli olmasından dolayı yüzmek için gelenler yanında piknik malzemeleri ile gelerek kendi piknik alanlarını yaratmışlar.Boş buldukları yerlere çadır,kilim,masa koyabiliyorlar.

Market ve alışveriş ihtiyacımızı karşılayacak bir işletme var mı?

Çevresinde çeşitli bakkal, market, lokanta gibi işletmeler bulunuyor. Kamp alanının hemen yanında hizmet veren bir büfe de bulunuyor.

Güvenlik

Etrafı tellerle çevrili ve güvenlik kameraları var.

Otopark var mı?

Konaklamalı kalırsanız otopark ücreti konaklamaya dahil oluyor.

Telefon ve 3G çekiyor mu?

Evet. Telefonlar ve internet çekiyor.

Mangal yakabilir miyiz?

Saat 18:00’den sonra mangal yapabiliyorsunuz.

Bulaşık Alanı

Bulaşık yıkamak için geniş bir alanı var.

Duş ve Tuvalet bulunuyor mu?

Erkek ve kadın için ayrılmış duş ve tuvaletleri var. Duş almak için görevliden anahtarı almanız ve işiniz bitince geri vermeniz gerekiyor.

Plaj Hakkında

Hemen yan tarafında bulunan Altınkum Plajında ücret karşılığında şezlong ve şemsiye de kiralayabilirsiniz. Can kurtaran hizmeti var. Jetski, yunus, muz ve deniz bisikleti gibi aktivite imkanları da mevcut.

Dağcılık, Tırmanış

Sivritepe ‘de bulunan Akpınar köyüne Eğirdir’in o enfes manzarası eşliğinde trekking / hiking yapabilirsiniz. Yapmadan önce rotanızı oluşturmak için Haritalardan yardım alın.

Bisiklet

Eğirdir’de çeşitli yerlerde bisiklet kiralayan işletmeler mevcut.

Keyifli kamplar.

 

Video

Henüz hiç yorum yok

“Eğirdir Altınkum Camping” ile ilgili ilk yorumu sen yap

Bu alanı puanla
Puan ver