Galeri

Bilgilendirme

Muğla’nın denize sıfır orman içinde harika bir tabiat parkı olan cubucak ormanında karavanınız veya çadırınızla harika bir tatil ve kamp deneyimle.

Çubucak orman kampına nasıl gidilir?
Her saat başı tesisten Marmaris’e ve Marmars’ten tesise dolmuş var. Taksiyle gitmek isterseniz de çok yakında bir taksi durağı mevcut.Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisaörnü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz tesisin hemen yanından geçiyorsunuz.

Muğla’nın Marmaris ilçesinden Datça’ya giderken 23. km’de Hisarönü Körfezi kıyısında Çubucak Orman içi kamp ve karavan alanını göreceksiniz.

Tesis özellikleri
Orman örtüsünün çeşitlilik gösterdiği alanda 1000 metrelik kıyı şeridi var.Tesiste restorant, cafetrerya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.
Kamp alanında çadır ve karavan ile konaklama yapabilirsiniz. Aynı zamanda günübürlük girişlerede müsait olan Çubucak orman kampında, su, elektrik, telefon, internet ve kanalizasyon alt yapısı var.Günlük ihtiyaçlarınızın pek çoğunu karşılayabilir, spor, eğlence aktivitelerine yönelik etkinliklere katılabilirsiniz.

 

Video

Henüz hiç yorum yok

“Çubucak orman kampı” ile ilgili ilk yorumu sen yap

Bu alanı puanla
Puan ver