Bilgilendirme

Ulaşım

Sinop girişinden havaalanı yolunu takip ettiğinizde 3 km sonra Hamsilos sapağına girmelisiniz. Yolun sonu Aklimana çıkmaktadır.

Kamp Alanı Hakkında

Akliman Mesire Alanı, Hamsilos koyunun hemen yanında bulunuyor. Beyaz kuma sahip olduğu için Akliman adını alan Akliman Mesire Alanı, çadır kamp alanı, yemek, yüzme gibi çeşitli hizmetler sağlıyor. Akliman Mesire alanının etrafı çam ağaçlarıyla kaplı. Aynı zamanda piknik yapabileceğiniz, mangal yakabileceğiniz bir yer ve yine aynı yere bağlı Akliman Koyu da Sinop’ta güvenle denize girebilirsiniz.

Restoran & Cafe var mı?

Restoranımızda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Ayni zamanda Fastfood hizmeti de verilmektedir. Cafe de çay, kahve, soğuk sandviç, ekmek arası köfte, balık, tost ve içecek hizmetleri verilmektedir.

Alışveriş ve Temel Gıda İhtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir market bulunuyor mu?

Çadır, karavan ve piknikçilere hizmet etmek üzere market, mangal, mangal kömürü, çeşitli içecekler bulunan piknikçi ve diğer misafirlerimizin temel her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Plajda yüzebilir miyiz?

Akliman Mesire Alanı plajında mantarla çevrilmiş güvenli alanlarda, özellikle çocukların kullanımına çok uygun olan kumsal alan mevcuttur. Bu alanlarımızda şezlong ve içecek servis hizmeti de bulunmaktadır.

Tekne turları yapabilir miyiz?

Tesiste gezi teknesi, deniz bisikletleri, kano gibi aktiviteler bulunmaktadır. Gezi tekneleri ile Hamsilos ve Akliman koy içi turları yapabilirsiniz.

Çadırımızı nereye kurabiliriz?

Tesiste kurulu çadırlar bulunmaktadır. İsteyenler kendi çadırlarıyla da belirlenen kamp alanda konaklayabilir. Elektrik ve duş hizmetlerini alabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Su sporu yapılıyor mu?

Tesiste su altı sporları ile ilgili uzman akademik kariyerli eğitmenler yönetiminde eğitim alabilirsiniz.

Karavanımız ile gelebilir miyiz?

Tesisin içerisinde ayrılmış alanda karavan konaklama yapabilirsiniz.

Ateş yakabilir miyiz?

Ateş için ayrılmış kısımlarda ateşinizi yakabilirsiniz.

Keyifli kamplar.

Video

Henüz hiç yorum yok

“Akliman Mesire ve Karavan Alanı” ile ilgili ilk yorumu sen yap

Bu alanı puanla
Puan ver