Neden Yaşıyorken Yap?

Yaşıyorken Yap güvenilir bir topluluk oluşumudur.
Doğa deneyimi yaşamak ve sosyalleşmek isteyen insanları bir araya getirerek çeşitli etkinliklerle sosyal bağlantı kurulmasına yardımcı olur.

Etkinlikler için açılan başvuru formlarını doldurarak katılım ön başvurusunu tamamlamış olursunuz. Daha sonra yoğunluk duruma göre Yaşıyorken Yap ekipleri tarafından aranarak çeşitli süzgeçlerden geçirilerek katılım durumunuz değerlendirilir. Bu değerlendirme neticesinde kampa katılım başvurunuz neticelendirilir.

Bu aslında tamamen bizlerin ve katılımcıların güvenliği ile alakalı. Telefonla yapılan görüşmelerde kişiler fark etmeden geçerli olan sorularımıza aldığımız cevaplar neticesinde katılım durumu değerlendirilir. Bu topluluğumuzun güvenliği ve huzuru için gerekli olan bir güvenlik süzgeçidir.

Çünkü Yaşıyorken Yap konsept kamp programları ve diğer etkinlikleriyle bireyleri sosyalleştirmeyi hedefleyen dinamik bir ekibe ve yapıya sahip. Sakin kamplardan tamamen eğlence anlayışı olan kamplara sosyal yardım etkinliklerinden sinema ve buluşma etkinliklerine kadar bir çok alanda faaliyet gösteren ve her geçen gün güvenilir topluluk oluşumuna yeni katılımcılar ekleyen bir oluşumdur.

Topluluk gruplarımıza yalnızca etkinliklerimize katılımı onaylanmış ve katılmış kişiler katılabilmektedir.

    Kategoriler
    Nasıl yardımcı olabilirim?