Yaşıyorken Yap olarak sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi ön planda tuttuğumuz hem eğlenceli oyunların olduğu hemde boya atölyemizin olduğu harika bir etkinlik bizleri bekliyor.

Giriş ücreti ve ödeme bilgileri sayfanın aşağısında yer almaktadır.

Tarih : 03 Kasım 18:00 / 22:00
Yer : Kolektif House Levent

Ücrete dahil olanlar

 • Ödüllü beer pong
  Hep birlikte gruplara ayrılarak beer pong oynayacağız. Haydi iyi olan takım kazanıp ödülü kapsın.

 • Tanışma etkinliği
  Keyifle kendimizi anlatıp hep birlikte ufak bir oyun oynayarak tanışacağız.

 • Boyama atölyesi
  Hayal gücümüzü kullanıp kendimize küçük sürprizler yaratacağız.

 • İkramlıklar(mısır,cips,bira)

Sizden gelebilecek sorular

Öncelikle Yaşıyorken Yap topluluğu nedir ve ne yapar?
Bizler sosyalleşmeyi ve yardımlaşmayı ön planda tutan doğa severleri ve yaşıyorken yapmak isteyen insanları bir araya getiren Sosyal yardımlar, Buluşmalar, Sinema gösterimleri, Kamp etkinlikleri, Kahvaltı etkinlikleri düzenleyen kocaman bir aileyiz.

Yaşıyorken Yap İzmir Deliklikoy Kampı

Yalnız gelmek istiyorum sorun yaşar mıyım?
Kesinlikle yaşamazsınız. Yaşıyorken Yap yalnızlıklarını paylaşan, tek başına değil bir toplulukla eğlenmeyi tercih edenlerin ve yeni insanlar tanımayı sevenlerin topluluğudur. Etkinliğimize yalnız gelen herkes kocaman bir arkadaş çevresi edinip döner.

Yaşıyorken Yap etkinliklerine yalnız gelen herkes kocaman bir dostluk edinir. Amacımız sosyalleşme sosyalleşirken eğlenme 🙂

Etkinlik alanımız

Kendi gelecekler için tam adres bilgisi aşağıda yazmaktadır.


Açık adres

Esentepe Talatpaşa Caddesi No:5 Harman Sok. Girişi, 34394 Şişli/İstanbul

Kanyonun arka çıkışından çıkarak Kolektif House Levent’e ulaşabilirsiniz.


Yaşıyorken Yap Ekibi

Yaşıyorken Yap ekibi 9 kişiden oluşmaktadır. Bu ekip dışında 10 kişilik gönüllü ve 17 kişilik üniversite temsilcileri bulunmaktadır.

Bilinmesi gerekenler

 • Yaşıyorken Yap hem katılımcı güvenliği hemde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca vergi veren bir organizasyon şirketidir. Bu sebeple kayıt esnasında istenilen TC kimlik numarası etkinlik için kesilen fatura amaçlı gerekmektedir.

 • Etkinliklerimizde etkinliği düzenleyen ekibin ( Yaşıyorken Yap ekibi yaka kartı olan kişiler ) her türlü yönlendirmesini dikkate almanızı ve yardımcı olmanızı rica ederiz.

 • Etkinlik için etkinlik öncesinde iletişim ve yardımlaşma için WhatsApp grupları kurulmaktadır. Bu gruplara katılmak istemiyorsanız önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 • Etkinlik esnasında gerçekleşecek fotoğraf çekimleri ve video çekimleri Yaşıyorken Yap Instagram sayfasında web sitesinde yayınlanacaktır. Bu fotoğraflarda veya videolarda bulunmak istemeyen özellikle talep edebilir veya bulunan fotoğraf video açısı dışında kalacak şekilde etkinliklerden faydalanabilir.

 • Yaşıyorken Yap şirketinin düzenlemiş olduğu etkinliklerde şirketimiz haricinde alınan hizmetlerdeki aksaklıklarda mesuliyet Yaşıyorken Yap’a ait değildir. 3. parti hizmet alınan şirketlerin uğrattığı maduriyetlere en aza indirgemek bizim görevimizdir ancak oluşacak mağduriyetlerde anlayışınızı rica eder telafisi için uğraşacağımızı bilmenizi isteriz. ( 3. parti alınan hizmetler Otobüs firması, Kamp alanı vb hizmetlerdir. )

 • Etkinlik esnasında istenilmeyen ve uygun olmayan hareketleri sergileyen kişileri etkinlikten uzaklaştırma yetkisi Yaşıyorken Yap ekibine aittir.

 • Etkinlik için gerçekleşen katılım sayısı istenilen seviyede olmama durumunda etkinliği iptal etme hakkı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. İptal durumunda para iadesi yapılmaktadır.

Fiyatlarımız ve Ödeme bilgileri

Not: Etkinliğe katılacak kişilerin kayıt olması zorunludur! Kontenjan 35 kişi ile sınırlıdır.

Etkinlik bileti : 30 TL KDV dahil ( Ücret etkinlik günü nakit alınmaktadır )

Daha önceki kamplarımızdan videolar

KAYIT FORMU

Online Yardım Hattı

SPONSORLUK BAŞVURUSU

Etkinliğimizde stant açmak ve sponsor olmak için iletişim : selam@yasiyorkenyap.com

Bu Etkinliği Arkadaşınla Paylaş
Etkinlik hakkında yorum yap

Etkinlik Detayları
 • Etkinlik başlangıç
  3 Kasım 2019 18:00
 • Etkinlik bitiş
  3 Kasım 2019 22:00
 • Durum
  Expired
 • Katılımcı sayısı
  35 Katılımcı sayısı