1.Bowling King

1’e 1 Çoklu Oyuncu Bowling’de Dünyanın En İyisi : Bowling King!
Dünyanın her yerinden gelen bowling oyuncularına karşı oyna ve Bowling King ol!
-Dünyanın her yerinden harika Bowling salonları: Las Vegas, New York, Sidney, Paris ve daha fazlası!
– Harika 60+ Bowling Topu, Klasını gösterebileceğin 27 Kulvar.
-1’e 1 Modu: Gerçek zamanlı ve hızlı 1’e 1 çoklu oyuncu karşılaşmaları!
-Karşılaşma Modu: Çeşitli aşamaları tamamla ve ücretsiz hediyeni al!
-Arkadaşlarınla oyna: Arkadaşlarınla istediğin yerde istediğin zaman oyna!


IOS LİNK

ANDROID LİNK

2.Uno

En fazla üç oyuncuyla birlikte elinizi gizlemek için akıllı telefonlarınızı kullanarak UNO’yu yerel olarak birlikte oynayabilirsiniz! Gerçekçi bir UNO deneyiminin keyfini çıkarmak için UNO Playlink Uygulamasını indirin ve telefonunuzu PlayStation 4’ünüze bağlayın.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

3.Brain Test: Tricky Puzzles

Beyin testi zor zeka bir dizi bir bağımlılık ücretsiz zor bulmaca oyunudur. Farklı bilmeceler ve zor testler Zihninize meydan okuyacaktır . Bu yeni bulmaca oyunu sağduyu kırmak ve yeni beyin-iterek deneyim getirebilir! Bu bağımlılık ve komik ücretsiz IQ oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Kutunun dışında düşünün bulmaca çatlak ve sınava hazır olsun ! Bu komik zor testi keyfine varacaksınız.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

4.SongPop 2

  • Facebook hesabınızı kullanarak ya da yeni bir hesap oluşturarak uygulamaya giriş yapın.
  • 6 adet ücretsiz çalma listesi ekleyin.
  • Oynamaya başlamak için bir çalma listesi seçin.
  • Alıştırma modunda kendinizi sınayın.
  • Yeni oyun, parti, facebook arkadaşları seçeneklerinden dilediğinize dokunarak yarışmaya başlayın.
  • Yapmanız gereken çalan şarkıyı tahmin edip, seçeneklerden doğru olan işaretlemek.

    IOS LİNK


    ANDROID LİNK

5.Dig This!

Sadece parmaklarınızla kazın – ve topu bardağa yönlendirin. Bu kolay, ama zorlu. Seviyeleri çözmek için genellikle bir hile vardır, bazen nesnelerin hızından yararlanmanız gerekir, bazen nesnelerin çarpışmasını sağlamanız gerekir, ancak çoğu zaman sezgisel düşüncenizi kullanmak yeterlidir.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

6.Kelimelik

Kelimelik karşılıklı iki kişinin sıra ile oynadığı bir kelime türetme oyunudur. Oyunda alfabemizdeki 29 harf ve 2 adet de bu harflerden herhangi biri yerine kullanabileceğiniz Joker harf bulunmaktadır. Joker harfler dışındaki tüm harflerin bir puan değeri vardır. Sıra kendisinde olan oyuncu elindeki harfleri en fazla puan alacak şekilde oyun tahtası üzerinde yatay veya dikey olarak yerleştirerek kelime türetir. Oluşturulan kelimelerin yukarıdan aşağıya ve soldan sağa anlamlı olmaları gerekmektedir.
Kelimelik 15×15 hücrelik bir oyun tahtası üzerinde oynanır. Oyunda toplam 100 adet harf bulunmaktadır. Yerdeki taşlar bitene kadar oyunculara her tur 7 adet harf verilir. Yerdeki harfler bittikten sonra elindeki harfleri de bitiren oyuncu ile birlikte oyun biter. Toplamda en fazla puanı sahip oyuncu galip sayılır.IOS LİNK

ANDROID LİNK

7.Find the balance

Nesneleri yığın ve sabit olun!
Sabit bir kule yapmak ve dengeyi bulmak için eğlenmek için her şeyi yerleştirin. Düşünün, öğeleri sürükleyin ve döndürün, çizgiyi çift dokunuşla kesin ve nesneleri yavaşça bırakın.
Denge kolay ama zorlu, tek parmakla mobil oyun ile istifleme taş bir sanat katılmadan oyun gibi bir bulmaca bulun. Şimdiye kadar oynadığınız en iyi fizik oyunlarından biri !

IOS LİNK


ANDROID LİNK

8.Join Clash

Çetenizi bir araya getirin, kalabalıkla koşun ve rakip takıma karşı savaşın!

-EN BÜYÜK KALABALIĞI TOPLA
Yalnız koşmaya başlayın ve büyük bir kalabalık toplamak için yolda insanları toplamak. Ekibinizi her türlü hareketli, dönen ve genişleyen engellerle yönlendirin. Kaçak hareketlerinizi hesaplayın ve mümkün olduğunca kalabalığın birçok üyesini kaydedin.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

9. QuizUp

QuizUp oyuncuların arkadaşlarıyla ya da dünyanın herhangi bir yerindeki rakiplerle oynayabildiği mobil veya bilgisayar üzerinden oynanabilen oyun uygulamasıdır. Oyunun modellenmesinde Trivial Pursuit gibi oyunlardan yararlanılmıştır. 

IOS LİNK

ANDROID LİNK

10. 8 Ball Pool

8 Ball Pool tüm dünyadan insanlarla internet üzerinden sırayla oynadığın ve kimin daha iyi olduğunu gösteren IOS ve Android bilardo oyunudur. 

8 Ball Pool oyunu diğer bilardo oyunlarına çok benzer. Parmağını kullanarak istekayı hedef alırsın ve istediğin yöne topu vurmak için kaydırırsın. İlk sette kurulan kuralları – çizgili ya da kalın toplara vurmak- takip ederek rakiplerini yenmeye calışırsın. 

Oyunları kazandıkça para da toplarsın. Bu paraları farklı istekalar satın almak için oyunun dışında kullanabilirsin. Oyunun en başında, isteka basit bir tahta olucak, fakat kısa bir süre sonra yeni şeyler ekleyerek seviyendeki diğer oyunculara yeni stiller getirebilirsin. 

8 Ball Pool internet üzerinden sıradan rakiplerle ya da Facebook arkadaşlarınla oynayabileceğin bir oyundur. Oyun ayrıca mükemmel, iyi dizayn edilmiş grafiklere de sahiptir.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

11. Tavla – Lord of the Board

Gelmiş geçmiş en popüler klasik masa oyunlarından biri olan tavlada ustalaşmak için en güzel mobil oyun. Kendini arkadaşlarına göster!

IOS LİNK

ANDROID LİNK

12. Hockey Stars

Haydi Hockey Stars oynayalım. Hockey Stars seçkin Spor Oyunlarımızdandır. Arkadaşlarınla online oynayabileceğin mini bir buz hokeyi mobil oyunu.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

14. Trivia Crack

Trivia Crack, arkadaşlarınızla ya da dünyanın herhangi bir yerindeki rakiplerle oynayabildiğiz bilgi yarışması tadında mobil oyun uygulamasıdır.

IOS LİNK

ANDROID LİNK

Etkinlik hakkında yorum yap