EKİBİMİZ BÜYÜYOR

Etkinliklerimiz büyüyor, hayallerimiz büyüyor artık ekibide büyütme zamanı geldiğini düşünüyoruz. Bizlerle birlikte gönüllülük esaslı hem eğlenecek hemde çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Bu doğrultuda aşağıdaki iş kollarından hangisi senin için uygunsa başvuruda o seçeceği işaretleyerek süreci başlatabiliriz.

Pazarlama & Sponsorluk

Markamızı ve değerlerimizi doğru ifade edebilecek markalarla iş birliği ve sponsorluk üzerine görüşmeler yapabilecek değerlerimize inancını katıp bizim için iş geliştirebilecek gönüllü esaslı ekip arkadaşları aramaktayız.

Grafik Tasarım

Hayal gücümüzü hayalimizi ve etkinliklerimizi grafiğe yansıtabilecek heyecanımızı paylaşıp bize katkı sağlayabilecek gönüllü esaslı ekip arkadaşı arıyoruz.

Saha Ekibi

Enerjisi yüksek insan ilişkilerine güvenen yardım etmeyi seven sahada her iş elimden gelir diyip atılgan olan gönüllü esaslı ekip arkadaşı arıyoruz.

Web Ekibi

Web sitemize data ve etkinlik girişleri sağlayacak web arayüzünden anlayan WordPress kullanabilen gönüllü esaslı ekip arkadaşı arıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya ( İnstagram,Facebook,Twitter) verilerini programlı şekilde işleyebilecek düzenli saat çalışmasına uyumlu görsel yönü ve metin yazımı konusunda kendisine güvenen gönüllü esaslı ekip arkadaşlı arıyoruz.

Etkinlik Planlama

Bizler için gezebilecek yer araştırıp sıkı görüşmeler sağlayacak etkinliklerin içerisindeki aktiviteler planlayıp etkinlik içi projeler geliştirecek gönüllü esaslı ekip arkadaşı arıyoruz

Yukarıda görülen departmanlarda bizlerle birlikte aktif ve dinamik şekilde çalışacak çalışırkende eğlenebilecek gönüllü ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var bu tam bana göre dediğin bir departmanda başvurunu yapabilir sonrasında yüz yüze mülakatlar sonucunda sende Yaşıyorken Yap ekibine katılabilirsin. 🙂

Nasıl yardımcı olabilirim?