16 Haziran 2017

Arcturianlar Hakkında Bilmediğiniz 7 Şey

Evrenin bilge koruyucuları Arcturuslular olarak Türkçeye çevrilmiş Arcturianlar hakkında bilmediklerinizi keşfetmeye hazır mısınız?

1. Galaksinin en gelişmiş türüdür.

* Telepatik ve sinir sistemleri yoluyla iletişim kurarlar. Düşünsenize, konuşmaya gerek bile duymuyorlar. Peki siz konuşmadan anlaşabilseydiniz, nasıl hissederdiniz ?

2. Varlıkları Beşinci boyut düzlemindedir.

Dünyaya 36 ışık yılı uzaklıkta Bootes takımyıldızının en parlak yıldızı Arcturus , dünyanın gelecekteki prototipi olarak  işaret ediliyor. Neden mi ? Enerjileri duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak biz insanlığı iyileştiriyor. Çünkü beşinci boyuta geçebilmemiz sadece sevgi dolu ışık saçan bireyler olabilmekle mümkün.

3. Arcturianlar zamanda yolculuk edebilir.

Bu gelişmiş varlıklar, spiritüel yani düşünsel boyutta ve saf bir bilinçte var olduklarından, boyutlar arası geçiş yapabilirler.

4. Gelişme çağındaki çocuk Arctruianların eğitimi ancak en gelişmiş Arcturian bireyleri tarafından verilir.

Arcturian uygarlığı içlerindeki en bilge büyükleri tarafından yönetilir. Her Arcturian bebeklerle ilgilenebilirken, dönüşüm geçirdiği çocukluk yıllarında ise sadece aurası kuvvetli olanları rehberlik edebilir. Ergenlik döneminizde yeteneklerinizi keşfedebilen , her koşulda destekleyen ve yol gösteren bir rehber tarafından yönlendirilseydiniz, bu gün hayatınız farklı olur muydu ?

5. Uzay gemileri Athena’da en gelişmiş seviyede evrensel bilgi kayıtları vardır.

Her türlü gelişmiş teknoloji ve evrensel bilgiler bu uzay gemisinde yer alır.  Buna moleküllerine ayırarak ortadan kaybolmayı sağlayan araçlar dahil ! Onlar istemediği sürece, sizin Athena’yı görmeniz mümkün değildir.                                                                                                   

6. İnsanlığa rehberlik eder, dünyamızı negatif enerjilerden korurlar.

Yüksek frekanslı bu varlıklar sadece dünyamızı değil, diğer pek çok savunmasız ırkı kötü uzay ırklarından korurlar.  İnsanlığın yükselişi yani bir sonraki gelişmişlik düzeyine ulaştırmak için  yardım ederler.  Arcturainlarla iletişim kuran insanlar olmuştur. Edgar Cayce, Norma Milanovich en bilinen isimler.

7. Düşünce gücünün keşfi Arctruian uygarlığından bir hediyedir.

Kendileri zaman,mekan,bilim ve felsefe  üstadları ne de olsa, üstelik insanlıkla paylaştıkları basit bir sırları var .Negatif duyguları bloke edecek Zihinsel ve spiritüel disiplini oluşturmak ! Şimdi meditasyonun önemini daha iyi anlamış olabilirsiniz. Negatif duygu ve hisleri kontrol etmeyi öğrenirseniz, duyguların gelip geçtiğini ve sizi artık etkilemediğini göreceksiniz. Böylece  bu yükte hafif pahada ağır küçük sırrı hayatınızda uygulayabilirsiniz. Şimdi bunu nasıl yapacağınızı açıklayalım:Hayal et  ve al ! Bir şeyi gerçekten isterseniz, arka planda çalışan negatif bir yaratımınız yoksa, o şeyin sizin olmaması kaçınılmazdır. Kısaca, hayal edebildiğiniz  ve gerçekten istediğiniz her şey sizindir.*Edgar Cayce.