Bil
22 Mart 2017

Günümüz Sorunu: Nasıl Yapılacak Bu Temizlik ?

Günümüzün en yaygın derdi “temizlik”
Annelerimizin vazgeçilmezi, genç kızlarımızın hafta sonu kabusu, erkek çocuklarının perde asma derdi ve niceleri..

Hepimizin başında bandanası, elinde toz bezi son ses müzik eşliğinde yerleri viledaladığı bir yandan da temizlik planı yaptığı bir dönemi olmuştur.
Kanserin bile tedavisinin olduğu milenyum çağında temizlikten korkmamıza Imbd bize 10/2.5 veriyor.
Bunun yanı sıra geri çevirdiğimiz teklifler, ertelenen planlar ve harap ettiğimiz zaman dilimleri de yanında promosyonumuz oluyor.

İsterseniz konuya şöyle bir değinelim:

Arkadaşlarla toplandınız, HARİKA!

Art arda kalkan kadehler, hep birlikte denenmeye çalışılan dans figürleri, neyi nereye attığınızı bilmediğiniz bir akşam, yatıya kalan arkadaşlar..

Hiç yarın olmayacak gibi eğlendiniz, bulaşıklar mutfağa yığıldı, annenizin yeni aldığı halıya içki döküldü ve oturma odasında harp çıktı ve siz bunlara aldırış etmeden devam ettiniz.

Peki ya ertesi gün ne yapacaksınız?
Eğlenirken aklınızın ucundan bile geçmeyen tek soru “Nasıl yapılacak bu temizlik?”

Hafta sonu geldi küçük bir kaçamak yapalım!

Hava harika bütün bir hafta kaldığınız fazla mesailerden sonra dışarı çıkıp indirim kovalayıp, arkadaşlarınızla kahve içmeyi hak ettiniz. Tabi önümüzdeki hafta için çamaşır yıkayıp, ütü yaptıktan sonra eğer akşama zamanınız kalırsa neden olmasın?

“Kendime biraz zaman ayırayım.”

Geçirdiğiniz yoğun günlerden sonra evinizde ayaklarınızı uzatıp ne zamandır planladığınız filmi izlemek için harika bir fırsat. O da ne! Dünden kalan bulaşıklar mutfakta özgürlüğünü ilan etmiş. Yoksa kendinizi kanepeye gömülmüş keyif içinde hayal ederken, elinizde eldiven mutfakta mı buldunuz?

Temizlik: Hepimizin ortak korkusu

Temizlik, sadece gözümüzde büyüttüğümüz küçük bir ayrıntı olmasına rağmen yine de insan eve geldiğinde tertemiz ve toplu bir manzara istemiyor değil.
Yıkanmış çamaşırlar, ütülenmiş gömlekler, tozu alınmış vitrinler, mis gibi kokan bir salon ve bunlar artık hayalden ibaret değil!

“Artık temizlikten korkma ve hiçbir şeyi erteleme.”

Sen de günde 110’tlden başlayan fiyatlarla evini, iş yerini mutlubiev.com’a emanet edebilirsin.

Sana da sadece anneni alıp dışarıda bir kahve içmek ya da ayaklarını uzatıp dinlenmek kalsın 🙂